درباره ما

فروشگاه اینترنتی زیوا با هسته اولیه متشکل از یک تیم 6 نفره در سال 1397 راه اندازی گردید . ما تمام تلاش خود را می‌کنیم که بتوانیم محصولات با کیفیت و موجود داخل بازار را از معتبر ترین بازرگانی ها و تولید کنندگان تهیه و پس ازحاصل کردن اطمینان از اصالت و سلامتکالا مرسوله را در سریع‌ترین زمان ممکن بسته بندی وبرای شما ارسال نماییم.

امروزه به راحتی میتوانید، فروشگاه اینترنتی دلخواه خود را در محیط خانه بررسی کرده، وخرید آنلاین را برای خود به لذتی دلچسب تبدیل کنید.

در این راستا فروشگاه اینترنتی زیوا با ارائه محصولات بازار با  بهترین قیمت ممکن؛ خرید را برای شما آسان تر کرده است. با اطمینان به زیوا در کمال آرامش می‌توانید خریدی بدون دغدغه داشته باشید.

اولویت اصلی  فروشگاه اینترتی زیوا جلب رضایت مشتری است.

 


تیم وبسایت زیوا :

عبید محمدی

مدیر فروشگاه

شماره تماس :  ۰۹۱۸۸۸۸۴۳۴۰  – تلگرام

صهیب ظهرابی

مدیر مارکتینگ

شماره تماس :  09358611461  – تلگرام

مهندس نسرین ظریف

مدیر سئو، طراحی و پشتیبانی وبسایت

آدرس وبسایت: https://nasrinzarif.com

مسرور محمدی

مدیر فروش

شماره تماس :  ۰۹۱۸۶۸۰۸۹۵۳  – تلگرام

پژمان رستمی

مدیر تولید محتوا

شماره تماس :  09184790891  – تلگرام

اینفوگرافی مراحل انجام کار در فروشگاه اینترنتی زیوا

دیدگاه ما

ماموریت همه روزه ما ساختن آینده ای بهتر برای ایرانیان است. برای بهتر شدن، همواره خود را محک می زنیم و از اشتباهات خود درس می گیریم. دانش و ایده های بکر، برای ما ارزش بیشتری نسبت به تفکرات قدیمی و روش های سنتی دارند. به عنوان یک تیم هیچ چیز وجود ندارد که نتوانیم به آن دست یابیم.

هدف ما 

ما هر روز در تلاشیم بهترین تجربه خرید را، با بیشترین حق انتخاب و مناسب ترین قیمت برای مشتریان فراهم آوریم و با ساخت اکویستمی کار آفرین، رشد هزاران تامین کننده را میسر سازیم.