درباره ما

فروشگاه اینترنتی زیوا با هسته اولیه متشکل از یک تیم ۶ نفره در سال ۱۳۹۷ راه اندازی گردید و قبلتر تجربه های مشابهی را همین تیم تجربه کرده بود و این بار با تجربه و رزومه ای قدرتمند تر در این مهم قدم گزاشتیم – که بتوانیم محصولات با کیفیت و موجود داخل بازار را از معتبر ترین فروشندگان با اشراف کامل بر بازار تهیه و در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

امروز زمان گردش در بازار و تلف کردن وقت در ترافیک های طولانی نیست . امروزه به راحتی میتوانید، فروشگاه اینترنتی دلخواه خودرا در محیط خانه تماشا کرده، وخرید را برای خود به لذتی دلچسب تبدیل کنید.

در این راستا فروشگاه اینترنتی زیوا با ارائه محصولات به روز خرید را برای شما آسان تر کرده است، تا در کمال آرامش خریدی بدون دغدغه داشته باشید. الویت اصلی در فروشگاه اینترتی زیوا جلب رضایت مشتری است.

با خیالی آسوده محصول مورد نظر خودرا انتخاب کنید وآن را بادیگر برندهای موجود مقایسه کنید ودرنهایت با اضافه کردن آن به سبدمحصول خود، خرید ازفروشگاه اینترنتی زیوا را به تجربه ای لذت بخش برای خود و خانواده تبدیل کنید. در فروشگاه اینترنتی زیوا کم هزینه کنید ولی بهترین محصول با بهترین کیفیت را خریداری کنید.

فروشگاه اینترنتی زیوا حس خریدی زنده وحضوری را به شما تقدیم میکند.


تیم وبسایت زیوا :

صلاح الدین ظهرابی – روانسر

مهندس IT – وبمستر – گارفیست و سئو کار ، مشاور دیجیتال مارکتینگ

شماره تماس : ۰۹۳۷۰۳۴۵۷۲۴  – تلگرام

مسرور محمدی – جوانرود

مهندس نرم افزار  – وبمستر – تخصص ‌آنلاین مارکتینگ

شماره تماس :  ۰۹۱۸۶۸۰۸۹۵۳  – تلگرام

عبید محمدی – جوانرود

مهندس نرم افزار  – متخصص برندینگ- مدیر و مشاور مارکتینگ

شماره تماس :  ۰۹۱۸۸۸۸۴۳۴۰  – تلگرام

پژمان رستمی – جوانرود

مهندس برق – فوتوگرافی ، فعال در حوضه سوشیال میدیا و اینستاگرام مارکتینگ

شماره تماس :  ۰۹۱۸۴۷۹۰۸۹۱  – تلگرام

صهیب ظهرابی – روانسر

روانشناس – نویسنده ، ففال در حوضه ‌آف پیج سئو و سوشیال برندینگ

شماره تماس :  ۰۹۳۵۸۶۱۱۴۶۱  – تلگرام

اینفوگرافی مراحل انجام کار در فروشگاه اینترنتی زیوا

دیدگاه ما

ماموریت همه روزه ما ساختن آینده ای بهتر برای ایرانیان است. برای بهتر شدن، همواره خود را محک می زنیم و از اشتباهات خود درس می گیریم. دانش و ایده های بکر، برای ما ارزش بیشتری نسبت به تفکرات قدیمی و روش های سنتی دارند. به عنوان یک تیم هیچ چیز وجود ندارد که نتوانیم به آن دست یابیم.

هدف ما 

ما هر روز در تلاشیم بهترین تجربه خرید را، با بیشترین حق انتخاب و مناسب ترین قیمت برای مشتریان فراهم آوریم و با ساخت اکویستمی کار آفرین، رشد هزاران تامین کننده را میسر سازیم.