نماد های اعتماد و مجوز های کسب شده

فروشگاه اینترنتی زیوا موفق به کسب نماد اعتماد 2 ستاره  از وزارت محترم صنعت و معدن و تجارت و همچنین نشان ملی ثبت از وزارت ارشاد میباشد و هچنین دارای نماد اعتماد زرین پال است.

اصل بسیار مورد توجه فروشگاه زیوا اعتماد سازی و ایجاد شفافیت و احراز هویت خود جهت ایجاد اعتماد متقابل میباشد. و همچنین ایجاد حس اعتماد و ایجاد فضایی امن برای کاربران ، از این رو SSL  بر روی این فروشگاه نصب و اگر دقت بفرمایید در نوار ادرس دارای قفل سبز رنگ میباشد.

شما میتوانید از طریق صجفه ثبت شکایت ، شکایات خود را مطرح نمایید و در اسرع وقت به ‌آن رسیدگی خواهیم نمود و قطعا سعی در جلب رضایت شما خواهیم کرد و یا با شماره تلفن 08346526488 تماس حاصل فرمایید. و برای شناخت بیشتر ما میتوانید به صحفه درباره ما و همچنین صحفه تماس با ما مراجعه فرمایید. کد شامد فروشگاه اینترنتی زیوا : 1-1-705094-65-0-2

در ادامه برای حصول اطمینان از صحت نماد ها بر روی ‌آنها لطفا کلیک نمایید.

logo-samandehi

با کلیک بر روی نماد ها صحفه ای با این اطلاعات و مشخصات که ‌آدرس ‌آن یه صورت https میباشد برای شما باز خواهد شد و لطفا به ‌آدرس url ‌آن نیز دقت فرمایید.

در این صفحات نیز در صورت داشتن شکایت میتوانید به صورت رسمی از این فروشگاه ثبت شکایت نمایید و ما ملزم به پاسخ گویی در قبال ایرادات و شکایات شما خواهیم بود.

فروشگاه اینترنتی زیوا ، ضامن خرید شماست !